Інформація про заклад

/Files/images/P2193808.JPG /Files/images/cd28045a_o.jpeg

Заклад дошкільної освіти № 572 відкрився у 1976 році та знаходиться у підпорядкуванні виконавчого органу Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, яка здійснює фінансову і іншу підтримку та має право контролю.

Типове двоповерхове приміщення закладу відповідає державним санітарним правилам влаштування і утримання дошкільних навчальних закладів і розраховане на 12 груп 220 місць. Групи дітьми укомплектовані повністю.

Напрям роботи: "Духовне становлення дитини через красу" (естетичне виховання).

Метою нашої роботи є формування у дітей дошкільного віку естетичного смаку та розвитку художньо-творчих здібностей через образотворчу діяльність.

Виховання та навчання у нашому дитячому садочку ведеться за такими освітньо-виховними програмами, як "Дитина" та "Впевнений старт". У освітній процес впроваджуються кращий досвід роботи педагогів району, сучасні наукові досягнення, нові педагогічні технології.

Згідно з ст.30 Закону України «Про освіту» вся освітньо-виховна робота ведеться українською мовою.

Відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" ст.43, підпункту 6 пункту 3 розділу XII видано ліцензію на право впровадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти.

У дошкільному закладі функціонують:
  • спортивна зала
  • музична зала
  • кабінет практичного психолога
  • ізостудія.
  • сенсорна кімната.

Вихователі ЗДО постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи семінари, методичні об’єднання та інші форми роботи в районі.

Допомагає батькам зрозуміти та розкрити внутрішній світ дитини досвідчений психолог.

Також створено інклюзивне розвивальне середовище для дітей з ООП.